HiKOKI (Hitachi) C18DBALW2Z Aku kotoučová pila HitBox 18V
kliknutím zvětšíte
ks
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
HIKOKI C18DBAL Aku kotoučová pila 18V / 5,0Ah (Hitachi)
Přípojné místo pro odsávání prachu nebo lapač pilin
Hliníková vodicí deska potažená vrstvou fluoru
Ergonomická a lehká konstrukce
Bezpečnostní vypínač
Nejnižší váha ve své třídě
Technické parametry:
Napětí 18 V
Kapacita: 2x 5,0 Ah Li-Ion
Prům. pilového kotouče 165 mm
Hloubka řezu při 90° 66 mm
Hloubka řezu při 45° 45 mm
Počet otáček naprázdno 4.100/min.
Celková délka 294 mm
Hmotnost 3,2 kg
Rozsah dodávky:
2x akumulátor 18 V / 5,0 Ah Li-Ion
kotouč
1 paralelní doraz
inbus. klíč
odsávání
Hitbox
Potřebujete poradit ? HiKOKI (Hitachi) C18DBALW2Z Aku kotoučová pila HitBox 18V