HiKOKI (Hitachi) DS18DDWPZ Aku vrtačka - šroubovák 2x5Ah
HiKOKI (Hitachi) DS18DDWPZ Aku vrtačka - šroubovák 2x5Ah, Nabíječka, Hitbox
kliknutím zvětšíte
ks
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
Popis
• Bezuhlíkový motor
• Lehká konstrukce
• Automatická brzda
• Rychlosklíčidlo
• Rukojeť softgrip
• 22 pozic nastavení utahovacího momentu
• LED osvětlení součástí těla
• 2x 5,0 Ah baterie BSL1850C
Technické parametry:
• Max. vrt. průměr v oceli: 13 mm
• Max. vrt. průměr ve dřevě: 36 mm
• Max. velikost vrutu: 6 × 75 mm
• Max. průměr šroubu: 6 mm
• Max. utahovací moment: 55 Nm
• Otáčky naprázdno: 0-440 / 0-1.700 /min.
• Upínací otvor sklíčidla: 13 mm
• Napětí: 18 V
• Hmotnost: 1,2 kg
• Celková délka: 216 mm
Součást balení:
 2x 5,0 Ah baterie BSL1850C
• Nabíječka
• Hitbox
Specifikace
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V
Kapacita akumulátoru 5 Ah
Počet akumulátorů 2
Max. průměr vrtání, dřevo 36 mm
Max. průměr vrtání, ocel 13 mm