MAKITA Aku rázový utahovák DTW180RFJ
BL; 18 V; 2x 3,0 Ah Li-Ion; 3/8"; 180 Nm; 1,5 kg; Makpac
kliknutím zvětšíte
MAKITA Aku rázový utahovák DTW180RFJMAKITA Aku rázový utahovák DTW180RFJ
ks
Kód:8125
Výrobce:MAKITA
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
EAN: 88381856775
nasobek: 1
Katalogove cislo: MAKITA DTW180RFJ
Popis:
Lehký a kompaktní stroj s utahovacím momentem 180 Nm
Spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru
Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
Nová funkce pro uvolnění utažených šroubů a matic
Možnost nastavení utahovacího momentu ve 2 stupních
LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu
Indikace stavu nabití akumulátoru
Technické parametry:
Otáčky naprázdno: 0 - 1.300/2.400 min-1
Počet úderů naprázdno: 0 - 2.000/3.600 min-1
Max. utahovací moment: 180 Nm
Standardní šroub: M8 - M16
Upnutí / velikost vrtáku: čtyřhran 3/8"
Akumulátor: Li-ion 18 V/3,0Ah
Hmotnost: 1,5 kg
Rozměry (DxŠxV): 144 x 79 x 235 mm