MILWAUKEE Aku ONE-KEY úhlová bruska M18 ONEFSAG125XPDB-0X
ONE-KEY; 18 V; bez aku; 125 mm; 2,2 kg; FIXTEC; HD-Box; brzda
kliknutím zvětšíte
ks
Kód:9380
Výrobce:MILWAUKEE
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
EAN: 4058546346256
nasobek: 1
Katalogove cislo: MILWAUKEE 4933478434
Popis:
Přináší výkon jako 1200 W síťová bruska
RAPIDSTOP™ pro nejrychlejší zastavení kotouče za méně než 2 sekundy a nejlepší ochranu uživatele
Antivibrační boční madlo pro snížení vibrací
Matice FIXTEC™ pro snadnou výměnu kotouče bez nástrojů
Štíhlý design rukojeti
Odnímatelný protiprachový kryt brání pronikání úlomků, čímž prodlužuje životnost motoru
Bezklíčový ochranný kryt 125 mm pro velkou řeznou kapacitu a rychlé nastavení ochranného krytu bez použití klíče
Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Technické parametry:
Napětí: 18 V
Kapacita: bez aku
Průměr kotouče: 125 mm
Volnoběžné otáčky: 8.500 min-1
Max. hloubka řezání: 33 mm