MILWAUKEE Aku úhlová bruska s regulací M18 FSAGV115XPDB-0X
18 V; bez aku; 115 mm; 2,2 kg; FIXTEC; HD-Box; regulace; brzda
kliknutím zvětšíte
ks
Kód:9356
Výrobce:MILWAUKEE
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
EAN: 4058546360559
nasobek: 1
Katalogove cislo: MILWAUKEE 4933478773
Popis:
Přináší výkon jako 1200 W síťová bruska
RAPIDSTOP™ pro nejrychlejší zastavení kotouče za méně než 2 sekundy a nejlepší ochranu uživatele
Antivibrační boční madlo pro snížení vibrací
Matice FIXTEC™ pro snadnou výměnu kotouče bez nástrojů
Štíhlý design rukojeti
Odnímatelný protiprachový kryt brání pronikání úlomků, čímž prodlužuje životnost motoru
Bezklíčová ochrana 115 mm - výjimečný řezný výkon a rychlé nastavení krytu bez použití klíče
Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory MILWAUKEE® M18™
Technické parametry:
Napětí: 18 V
Kapacita: bez aku
Průměr kotouče: 115 mm
Volnoběžné otáčky: 3.500 - 8.500 min-1
Max. hloubka řezání: 28 mm