STANLEY Samomazný pístový kompresor D200/10/24V
10 bar; 180 l/min; 24 l; 16,0 kg
kliknutím zvětšíte
ks
Kód:6423
Výrobce:STANLEY
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
EAN: 8016738754940
nasobek: 1
Katalogove cislo: STANLEY 8117190STN598
Popis:
Samomazný kompresor s vertikálně uloženou tlakovou nádobou.
Tlaková nádrž má objem 24 litrů.
Kontrolní panel integrovaný do těla kompresoru.
Kompaktní s minimálními nároky na pracovní prostor.
Pevné a stabilní uložení kompresoru zajišťuje stabilní podstavec potažený gumou.
Kulovitá vypouštěcí zátka.
Technické parametry:
Výkon: 1,1 KW
Sací výkon: 180 l/min
Tlak: 10 bar
Nádrž: 24 litrů
Počet válců: 1
Otáčky: 3.400 min-1
Čerpadlo:
Mazání: Ne
Napětí: 240 V
Proud: 5,5A